Новини
З 16.09 по 26.09 в школі проводився Тиждень фізкультури і спорту.
Щороку традиційно в гімназії проводиться Олімпійський тиждень.
Мета Олімпійського тижня - навчити школярів цінувати власне здоров’я, виховувати в них потребу в постійній руховій активності, у зміцненні здоров’я, залучити до активних занять фізичною культурою та спортом у школі.
Для учнів проведено:
1. Олімпійський урок в усіх класах. Відбулися бесіди про олімпійські види спорту та історію виникнення олімпійських ігор.
2. Естафети «Веселі старти» (для учнів 1-4 класів). Ці змагання для молодших школярів, участь у якому завжди викликає велику радість, приносить заряд енергії і позитивний настрій як для самих учасників, так і для вболівальників та вчителів.
1. Дуже важливо, щоб усі члени сім’ї залишалися разом устресових ситуаціях. Не варто
відправляти дітей у санаторій тим паче за кордон) одразу після переїзду чи пережитої
складної ситуації. Коли ми разом – ми швидше відновлюємося та краще справляємося зі стресами.
2. Дітей слід заспокоювати як за допомогою слів, так і тілесно (обіймати, цілувати, поправляти волосся, гладитипо спинці тощо).
3. Забезпечте постійний режим (розклад). Дітям потрібна передбачуваність. Їм легше розібратися, чого слід очікувати від життя, якщо прописаний час прийому їжі,
виконання домашньої роботи, сну тощо. Це допомагає їм відчувати себе в безпеці
та знижує рівень стресу.
4. Допомагайте дітям переосмислювати стресові ситуації. Наприклад, якщо дитина відчуває стрес, тому що думає, що не подобається однокласнику, бо той
не привітався з нею перед уроком, то батьки можуть попросити дитину спробувати дати інші пояснення такої поведінки однокласника. Чому б не припустити, що він просто замислився, а тому забув привітатися? Батьки повинні допомагати своїм дітям тлумачити життєві ситуації більш позитивно. Звісно, іноді трапляються об’єктивно стресові ситуації. У такихвипадках батькам необхідно допомагати своїм дітям справлятися з ними в інші способи.
УПРАВЛІННЯ СТРЕСОМ
5. Ініціюйте розмови про почуття. Вчіть дітей орієнтуватися у світі емоцій та почуттів. Уважно слухайте розповіді дітей про те, що вони відчувають і думають з приводу того, що відбувається.
6 .Ставтеся серйозно до дитячих переживань і не ігноруйте дитину, якщо вона поділилася з вами своїми страхами. Замість «Не вигадуй, у темряві нічого немає» скажіть: «Давай разом перевіримо. Може, то так одяг лежить, а тому може щось здаватися».
7. Допомагайте дітям змінювати їхні уявлення про стресові ситуації.
Переконання дітей мають істотний вплив на них самих: на те, як вони себе поводять, кого вони вибирають у друзі, чим захоплюються поза школою тощо. Дитячі переконання певною мірою також визначають, що може стати причиною стресу для них, а що ні.
Іноді деякі дитячі уявлення призводять до посилення стану стресу. У таких випадках батькам необхідно спробувати змінити їх (мова йде про шкідливі/неадаптивні переконання). Наприклад, діти, які вважають, що повинні отримувати оцінку «12» за кожне домашнє завдання, а будь-яка інша оцінка розцінюється ними як поразка, відчувають стрес, коли не отримують найвищого балу. У цьому разі батьки повинні допомогти їм змінити свої переконання, пояснивши, що нижчі за «12» оцінки – це теж нормально.
8. Не «заражайте» дитину власними страхами. Якщо мама щоразу говорить малюкові не підходити до кицьки, бо вона вкусить та подряпає, то, звісно, дитина боятиметься котів.
"Як ти?Що таке ментальне здоров’я?" Психічне та фізичне здоров’я є рівноцінно важливими складовими загального здоров’я людини. Психічні захворювання (особливо депресія) підвищують ризик виникнення багатьох видів фізичних проблем зі здоров’ям: інсульту, діабету, захворювань серця. Які можуть бути ознаки проблем з психічним здоров’ям? Як підтримувати власне ментальне здоров’я? Пропоную різноманітні вправи та ігри, щоб допомогти учням розібратися із такими складними і дуже важливими питаннями. Сторінки журналу можна додавати або міняти місцями.
26 квітня 1986 року, одна з найскорботніших дат в історії нашого народу, спогади про яку, ще довго будуть пронизувати наші серця гострим болем. Чорнобиль і досі для нас є незагоєною раною. Хай залишиться у минулому й ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи. А пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир і спокій
Символом нинішнього 2024 р. є горобець хатній, обраний Українським товариством охорони птахів (УТОП).
В рамках відзначення Всесвітнього дня птахів на Новоолександрівської гімназії було проведено ряд тематичних заходів. Для підвищення обізнаності учнів про життя птахів створена інформаційна презентація „Птах року – горобець хатній ” та виставка фото-арт „Патах року 2024”.
1. Віртуальна розповідь «Україна – мати. Вмій її захищати» - 1-2 клас
2. Урок-презентація «День українського добровольця» - 3-4 клас
3. Урок патріотизму «Герої живуть поруч» - 5 клас
4. Виховна година «За покликом власного серця» - 6 клас
5. Інформаційна година- презентація « Сила нескорених» -7 клас
6. Година вшанування «Подвиг Героїв безсмертний» - 8 клас
7. Урок мужності «Українська слава» - 9 клас
ШАНОВНІ БАТЬКИ ТА УЧНІ!
З метою збереження життя і здоров’я учасників освітнього процесу повідомляємо, що освітній процес в гімназії з 01.02.2024 буде у дистанційному форматі з проведенням офлайн уроків-консультацій з використанням можливостей електронних освітніх ресурсів.
Зберігайте спокій та бережіть себе!
Педагогічний колектив Новоолександрівської гімназії 29 продовжує здійснювати освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання. Доступ до уроків, які не потребують онлайн-спілкування між вчителем та учнями, здійснюється відповідно до розкладу уроків та дзвінків. Під час організації освітнього процесу в режимі реального часу, вчителі предметники проводять онлайн - конференції, відео-уроки.
Дистанційне навчання проводиться на платформі Zoom, за допомогою сервісів Google.
День Пам’яті Героїв Небесної Сотні відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні». Саме в ці дні, під час Революції Гідності, протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку.
20 лютого 2014 року загинуло найбільше активістів Майдану. Наступного дня, 21 лютого 2014 року, офіційна влада України юридично визнала жертвами загиблих мітингувальників Майдану. Цього ж дня на Майдані відбулося прощання із загиблими повстанцями, яких в жалобних промовах назвали «Небесною сотнею»
Сьогодні , 20 лютого 2024 року, колектив Новоолександрівської гімназії вшанував подвиг героїв Небесної Сотні
Заходи до Дня пам’яті жертв Голокосту
Заходи до Дня пам’яті жертв Голокосту
Психіка дитини дивовижна. З одного боку – вразлива до стресів та подразників. З іншого – неймовірно пластична, легше адаптується до обставин, та швидше відновлюється. Завдання дорослого допомагати дитині постійно підлаштовувати свій ментальний приймач під різні обставини. Якщо робити це правильно та змалку, більш імовірно що дитина виросте стійкою та стабільною особистістю.
Звісно, допомогти дитині дорослий може лише тоді, коли сам уміє давати раду своїм емоціям. В аптечці самодопомоги ти знайдеш прості вправи, що допоможуть навчитися регулювати свій емоційний стан, та навчити цьому дитину.
Популяризація книг вітчизняних авторів