Інформація про заходи до Дня українського добровольця 2023-2024 н.р
Інформація про заходи до Дня Героїв Небесної Сотні
27 січня - Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту
22 січня З нагоди Дня Соборності України та виховання у школярів почуття патріотизму і гордості за свою державу у гімназії були проведені тематичні заходи
Мінна безпека
Другий семенстр 2024
Аналіз виховної роботи 2023/2024
Заходи
1)1 вересня у Новоолександрівському ЗЗОШ І-ІІІ ступенів традиційно по-родинному пройшло свято Першого дзвоника.
У цей день шкільне подвір'я знову наповнилося веселими мелодіями, яскравими барвами осінніх квітів, дитячим щебетанням, посмішками юнаків та дівчат.
День знань був яскравим, емоційно насиченим та дуже зворушливим . Першокласники відкрили для себе нову сторінку, де все вперше - перший дзвоник,перша вчителька, перший урок.https://drive.google.com/file/d/1UmeA9YlWyFUIYLOJA22MXeej3gs4Gvcs/view?usp=sharing
2)Аналіз виховної роботи Новоолександрівської гімназії за І семестр 2022-2023 н.р.
3)День пам'яті Героїв Небесної Сотні
Правила спілкування в мережі інтернет
Інтернет розкриває перед нами великі можливості не лише для пошуку інформації, але й для спілкування. Але слід пам’ятати про деякі правила етикету:
- Пам’ятайте, що Ви спілкуєтеся з людиною.
Золоте правило, що його викладали нам ще в дитячому садку, – не роби іншим того, чого не хочеш отримати від них взамін. Мережа знайомить людей, які, можливо, ніколи б не зустрілися у реальному житті. Але у віртуальному просторі спостерігається набагато менше людяності, ніж в реальному житті. Часто-густо люди зловживають тим, що співрозмовник не може їх бачити, і дозволяють собі речі, яких ніколи не дозволили б в звичайному спілкуванні. Не варто забувати головного принципу: усюди в Інтернеті знаходяться люди, і перед тим, як написати щось образливе, варто подумати, чи зміг би я сказати це віч-на-віч. Не слід забувати і про те, що слова у віртуальному просторі фіксуються.
- Дотримуйтеся тих самих правил поведінки, що і в реальному житті.
У реальному житті більшість із нас дотримуються певних законів, іноді через внутрішні обмеження, іноді через побоювання бути спійманим. Слід дотримуватися норм поведінки як в реальному, так і у віртуальному житті. - Зберігайте особистість. Користуючись перевагами анонімності, інші можуть не бачити кольору Ваших очей, шкіри, волосся, – пам’ятайте, що враження про Вас складатиметься з Ваших висловлювань. Не зайвим буде згадати граматику, осмислювати свої висловлювання. Коли хочеться сказати щось, на зразок «мені здається...», «я чув, що...», запитайте себе – а чи не перевірити ще раз достовірність фактів. Недостовірна інформація здатна викликати бурхливий шквал емоцій в Мережі. Не ображайте інших. Будьте терплячі і ввічливі.
- Пам’ятайте про безпеку.
Особа, яка вільно, нехтуючи правилами безпеки, викладає на сторінках мережі приватну інформацію, може легко стати мішенню для он-лайн злочинців. Перед тим, як написати щось про себе, варто обов’язково перевірити, чи є безпечним сайт, на якому знаходиться користувач.
- Поважайте право на приватне листування.
Неповага до таємниці листування – це ознака поганих манер як у реальному, так і в віртуальному світі. Не забувайте, що навмисне читання електронних листів можна відстежити, а винного покарати.
- Пам’ятайте про авторське право.
Не оголошуйте інформацію, завантажену з Інтернету, своєю власною. Звісно, Мережа містить величезний обсяг інформації, і спокуса безкарно взяти «шматочок» для себе величезна. Представляти скопійовану з Інтернету інформацію як авторську розробку не лише не чесно, а й незаконно. Крім того, не варто завантажувати і поширювати захищені авторським правом фото-, відеоматеріали, музику без належної оплати, адже це прирівнюється до крадіжки.