Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Дата: 28 листопада 2017 о 22:55, Оновлено 14 березня о 13:21
Автор: Сакун Т. Л.

Інформація про заходи до Дня українського добровольця 2023-2024 н.р

Інформація про заходи до Дня Героїв Небесної Сотні

27 січня - Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту

22 січня      З нагоди Дня Соборності України та виховання у школярів почуття патріотизму і гордості за свою державу у гімназії  були проведені тематичні заходи
Мінна безпека

Другий семенстр 2024

Аналіз виховної роботи 2023/2024

Заходи

1)1 вересня у Новоолександрівському ЗЗОШ І-ІІІ ступенів традиційно по-родинному пройшло свято Першого дзвоника.
У цей день шкільне подвір'я знову наповнилося веселими мелодіями, яскравими барвами осінніх квітів, дитячим щебетанням, посмішками юнаків та дівчат.
День знань був яскравим, емоційно насиченим та дуже зворушливим . Першокласники відкрили для себе нову сторінку, де все вперше - перший дзвоник,перша вчителька, перший урок.https://drive.google.com/file/d/1UmeA9YlWyFUIYLOJA22MXeej3gs4Gvcs/view?usp=sharing

2)Аналіз виховної роботи Новоолександрівської гімназії за І семестр 2022-2023 н.р.

3)День пам'яті Героїв Небесної Сотні

Правила спілкування в мережі інтернет

Інтернет розкриває перед нами великі можливості не лише для пошуку інформації, але й для спілкування. Але слід пам’ятати про деякі правила етикету:

• Пам’ятайте, що Ви спілкуєтеся з людиною.

Золоте правило, що його викладали нам ще в дитячому садку, – не роби іншим того, чого не хочеш отримати від них взамін. Мережа знайомить людей, які, можливо, ніколи б не зустрілися у реальному житті. Але у віртуальному просторі спостерігається набагато менше людяності, ніж в реальному житті. Часто-густо люди зловживають тим, що співрозмовник не може їх бачити, і дозволяють собі речі, яких ніколи не дозволили б в звичайному спілкуванні. Не варто забувати головного принципу: усюди в Інтернеті знаходяться люди, і перед тим, як написати щось образливе, варто подумати, чи зміг би я сказати це віч-на-віч. Не слід забувати і про те, що слова у віртуальному просторі фіксуються.

• Дотримуйтеся тих самих правил поведінки, що і в  реальному житті.

У реальному житті більшість із нас дотримуються певних законів, іноді через внутрішні обмеження, іноді через побоювання бути спійманим. Слід дотримуватися норм поведінки як в реальному, так і у віртуальному житті. - Зберігайте особистість. Користуючись перевагами анонімності, інші можуть не бачити кольору Ваших очей, шкіри, волосся, – пам’ятайте, що враження про Вас складатиметься з Ваших висловлювань. Не зайвим буде згадати граматику, осмислювати свої висловлювання. Коли хочеться сказати щось, на зразок «мені здається...», «я чув, що...», запитайте себе – а чи не перевірити ще раз достовірність фактів. Недостовірна інформація здатна викликати бурхливий шквал емоцій в Мережі. Не ображайте інших. Будьте терплячі і ввічливі.

• Пам’ятайте про безпеку.

Особа, яка вільно, нехтуючи правилами безпеки, викладає на сторінках мережі приватну інформацію, може легко стати мішенню для он-лайн злочинців. Перед тим, як написати щось про себе, варто обов’язково перевірити, чи є безпечним сайт, на якому знаходиться користувач.

• Поважайте право на приватне листування.

Неповага до таємниці листування – це ознака поганих манер як у реальному, так і в віртуальному світі. Не забувайте, що навмисне читання електронних листів можна відстежити, а винного покарати.

• Пам’ятайте про авторське право.

Не оголошуйте інформацію, завантажену з Інтернету, своєю власною. Звісно, Мережа містить величезний обсяг інформації, і спокуса безкарно взяти «шматочок» для себе величезна. Представляти скопійовану з Інтернету інформацію як авторську розробку не лише не чесно, а й незаконно. Крім того, не варто завантажувати і поширювати захищені авторським правом фото-, відеоматеріали, музику без належної оплати, адже це прирівнюється до крадіжки.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.